ارز دیجیتال

آیا ماینینگ با گوشی تلفن امکان پذیر است؟

ماینینگ با گوشی

از زمانی که بحث استخراج ارزهای دیجیتال در جهان شروع شد، دستگاه های مختلفی توانستند خودشان را به دنیای ماینینگ اضافه کند.

یکی از دستگاه های الکترونیکی که اخیرا توانسته در این زمینه موفقیت هایی داشته باشد و به عنوان یک ابزار ماینر شناخته شود، تلفن همراه هوشمند است.

آیا ماینینگ با گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

در عصر ارتباطات و دنیای پول های الکترونیکی ، شما حتی با داشتن ارزان ترین تلفن های هوشمند هم می توانید نسبت به ماینینگ ارز دیجیتال اقدام کنید.

البته حق دارید کمی تعجب کنید چرا که خرید ماینر در بهترین حالت حداقل دلار برای شما هزینه به همراه خواهد داشت.

اینکه شما بدون پرداخت آن هزینه می توانید استخراج ارز دیجیتال را انجام دهید واقعاً هم تعجب آور است.

البته ماینینگ ارزهای دیجیتال با استفاده از گوشی تلفن همراه به این آسانی ها هم نیست و شما نیاز به ابزارهای مختلفی برای این کار دارید که در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم.

استخراج ارز دیجیتال از تلفن همراه به صورت منفرد

برای ماینینگ ارز های دیجیتال از طریق تلفن های همراه شما می توانید به دو صورت عمل کنید.

شیوه اول این است که از طریق ماینینگ منفرد برای شکار ارزهای دیجیتال اقدام کنید. برای اینکار ابتدا شما باید رمز ارز مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و ۱۹۰ مشخص و مستقل به شبکه آن متصل کنید.

حال شما باید بلاک چین ارز دیجیتال مورد نظر را دانلود کرده و از طریق برداشتن تراکنش های تایید نشده و ایجاد بلوک های معتبر با آنها به کسب درآمد بپردازید.

نکته بسیار مهمی که اینجا باید خدمت شما بیان کنیم این است که نمی توان برآورد مشخصی از میزان سودآوری به این شیوه استخراج ارزهای دیجیتال از طریق تلفن همراه داشت.

استخراج ارز دیجیتال از تلفن همراه با استفاده از استخر

طبیعتاً مانند بسیاری دیگر از دستگاه های بیت کوین برای شما این امکان فراهم است که از طریق اتصال استخر های ماینینگ به تلفن همراه خودتان هم برای استخراج ارز دیجیتال اقدام کنید.

اما نکته بسیار مهمی که اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که در نهایت وضعیت سودآوری شما تفاوت چندانی با شیوه قبلی ندارد.

در حالت کلی هم انجام عملیات ماینینگ با استفاده از تلفن همراه و کامپیوتر نمی تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *